Viru
Viru
Restoran Merineitsi kabareeõhtu Créme de la Créme

Restoran Merineitsi kabareeõhtu Créme de la Créme ehk Starlight Cabaret 10 aasta parimad palad

23. oktoober 19:00
Créme de la Créme ehk Starlight Cabaret 10 aasta parimad palad on tagasivaade meie kümne aasta õnnestumistele. See on värvikas valik revüünumbritest, mis on võitnud publiku südame ja kujundanud meie revüüteatri tänase näo.
Esimeses osas teeme kummarduse kabareelavade klassikutele - “Cabaret” filmist tuntuks saanud Willkommen, aegumatu New York, New York ning loomulikult kõiki hullutav kankaan!
Teises osas seilame nõukogude estraadiparemiku tuules retrolainel. Kõlavad hitid nagu Hoogsas rütmis, Olümpiada, Kruzhatsa diski, Oi aegu ammuseid ja Aeg ei peatu.
Juba traditsiooniks on kujunenud, et ei saa me läbi Eurovisioonita ja kolmandas osas jõuavad lavale neli võidulugu meiepoolses tõlgenduses. See, aga ei ole veel kõik! Meil on sünnipäev ja tähtpäevade puhul tehakse alati kingitusi. Starlight Cabaret’ tulevad õnnitlema viis Eesti tippkoreograafi, kes toovad kaasa uhiuued säravad revüünumbrid – vaid meie trupile mõeldes, meie kodulavale sobides ja meie stiili hoides, kuid seda kõike aastal 2020.
Nostalgitseda on tore, aga show must go on!
Kirsina säravad kreemisel sünnipäevatordil meie revüüteatri staarid Irina Haak, Kristiina Renser või Kärt Anton, Bert Pringi ja Kalle Sepp.

ÕHTU PROGRAMM
• Peosaal avatakse kell 19:00
• Restoran Merineitsi kõrgelt hinnatud gurmeekokad serveerivad õhtu jooksul pidulistele rikkaliku kolmekäigulise à la carte õhtusöögi.
• Õhtusöögi käikude vahel etendub kolmes osas revüülavastus
Õhtu Merineitsis lõppeb kell u. 23.30 paiku.

Majutus Original Sokos Hotel Viru Standard toas hinnaga 55 €/öö.
Küsi lisa viru.reservation@sok.fi

Kuupäev

23. oktoober 19:00

Paketi hind

79,00
Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, kolmeosaline revüülavastus, 3-käiguline à la carte õhtusöök