Viru

Tallinna

parim aeg

Viru on olnud läbi aegade sümbol ja teetähis – legend, milles tajud linnasüdame rütmi

Aeg on vorminud Virust ainulaadse ja eheda - siit saate midagi, mida mujalt ei leia. Kõige ja kõigi keskel. Lai valik erinevaid toatüüpe, restorane, meelelahutus- ja puhketeenuseid, konverentsi- ja banketikeskus, kaubanduskeskus ning TripAdvisori tungival soovitusel „kohustuslik” KGB muuseum – kõik ühe katuse all.

loe lisaks

Olge kursis meie põnevate uudistega

uudised

Show & Dinner restoran Merineitsi on kõrgetasemelist ajaviidet ja hõrke maitsesümfooniaid pakkuv elamusrestoran Original Sokos Hotel Viru teisel korrusel.

Merineitsi muutub vastavalt sündmusele ja vajadusele, garanteerides elamuse. Kui soovid pakkumist oma ürituse korraldamiseks, võta meiega ühendust viru.reservation@sok.fi või osta pilet tulevasele üritusele siit lehelt.

loe lisaks
Osta pilet
Suur tänu!
Saadame vastuse esimesel võimalusel.
Korralda üritus

1960

-ndatel külma sõja ajastul

otsustas nõukogude valitsus maailma turismis ringlevatest miljarditest osa endale meelitada. Selleks vajati välismaalastele sobivaid hotelle. Välismaalastele sobivad hotellid pidid sobima ka KGB-le. 1972. aastal avatud Viru hotell on täis kirevaid lugusid – aja lugusid hotellist, nõu kogude ühiskonnast ja Eesti arengust.

loe lisaks
Külasta muuseumi

Sokotel AS, Reg. nr: 10953787

KMKR EE100840636

Viru väljak 4, 10111 Tallinn, Estonia

www.sokoshotels.ee