Viru
Viru
Starlight Cabaret esitleb: THE GREATEST SHOW

Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret uus revüülavastus The GreatEST Show viib üheks õhtuks tõeliste muusikahittide maailma!

07. oktoober 19:00
Mõni lugu on olnud maailmakuulus ja kõiki edetabeleid juhtiv mega-hitt, mõni aga lubamatult väikese tähelennuga Eestis koduselt armsaks saanud muusikapala, mis on leidnud oma kindla koha hoopis kuulajate südametes.
Need on meloodiad, mille tunned ära juba esimestest taktidest. Need on laulud, mille sõnu tead une pealt peast ja mille järgi tantsisid ennastunustavalt koolidiskol, armusid ning nutsid, kui südamevalul polnud otsa ega äärt.
Need on viisid, mis on ületanud põlvkondade piirid, mida mängitakse aastast aastasse raadiotes ning kuulatakse ikka ja jälle nii kodus kui peol.

The GreatEST Show toob megahitid publikuni uues kuues ja Starlight Cabaret' le omases võtmes!

Esimeses osas tulevad esitamisele kõigile tuntud kodumaised hitid, mis on tuntuks lauldud armastatud artistide poolt ning leidnud oma koha Eesti muusika kullafondis.
Teises osas kõlavad maailmamuusika pärlid väga erinevatest žanritest. Millised siis on kõige populaarsemad hitid läbi aegade või kes on maailma mängituim nais- ja meesartist?

Aegumatud kodu- ja välismaised hitid toovad lavale revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Unustamatud solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Ketter Orav või Kärt Anton.
Maitseelamusi pakub Original Sokos Hotel Viru Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitsevad Eesti parimad sommeljeed!

Hind al 99 €
Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, revüülavastus, 3-käiguline à la carte õhtusöök, sissepääs ööklubisse Café Amigo (klubi lahtiolekupäevadel)

ÕHTU KAVA
• Peosaal avatakse 19:00, külaliste saabumine hiljemalt 19.15
• Restoran Merineitsi gurmeekokad serveerivad õhtu jooksul pidulistele hõrgu kolmekäigulise à la carte õhtusöögi
• Õhtusöögi käikude vahel etendub revüülavastus
• Õhtu lõppedes võimalik pidu jätkata ööklubis Cafe Amigo (vastavalt ööklubi lahtiolekuaegadele)

Kabareeõhtutel järgime kõiki Eesti Vabariigis kehtivaid COVID-19 turvalisusreegleid.

Kuupäev

07. oktoober 19:00

Paketi hind

99,00
Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, kaheosaline revüülavastus, 3-käiguline à la carte õhtusöök, hilisem sissepääs ööklubisse Café Amigo (va eriüritused).